Šī vietne izmanto sīkdatnes (cookies). Sīkdatnes var tikt izmantotas mārketinga nolūkos, statistikas nolūkos un pakalpojumu personalizēšanai, atbilstoši lietotāja individuālajām vajadzībām. Jūs varat mainīt sīkdatņu apstrādes iestatījumus savā izvēlētajā programmā. Šīs vietnes izmantošana, nemainot sīkdatņu iestatījumus, nozīmē, ka tie tiks saglabāti atmiņā.
Sākumlapa Preču piegāde un saņemšana

Preču piegāde

* -  Cena norādīta par sūtījumu līdz 5kg. Būtisku pārsniegumu gadījumā mūsu menedžeris ar jums sazināsies par piegādes iespējām un izcenojumiem
** - Standarta piegādes laiks ir 1-3 darba dienas, ja vien konkrētajam produktam nav norādīts citādi.

Par preču piegādi

Preču izsniegšana veikalā

Preču izsniegšana veikalā (Ropažu 59, Rīga) ir bezmaksas.

Ja esat izvēlējies pasūtījumu saņemt mūsu veikalā, pasūtījums būs gatavs saņemšanai 1–3 darba dienu laikā, ja vien izvēlētajai precei nav norādīts cits piegādes laiks.

Par plānoto saņemšanas laiku un preces gatavību saņemšanai jums paziņosim pa e-pastu un SMS. Gaidīsim Jūs saņemt pasūtījumu 5 (piecu) darba dienu laikā. Pēc tam pasūtījums tiks atcelts, un pasūtītās preces tiks nosūtītas atpakaļ uz noliktavu.

Lai saņemtu pasūtījumu, līdzi jābūt personu apliecinošam dokumentam un pasūtījuma numuram. Ja jūsu pasūtījumu saņems cita persona, noformējot pasūtījumu norādiet viņu kā saņēmēju. Ja pircējs ir juridiska persona, līdzi jābūt pilnvarai.

Preču piegāde uz pakomātiem un izsniegšanas punktiem

Ja esat izvēlējies preču piegādi uz pakomātu vai izsniegšanas punktu, tās tiks piegādātas 1–3 darba dienu laikā, ja vien izvēlētajai precei nav norādīts cits piegādes laiks.

Svarīgi! Piegāde ir iespējama tikai tad ja tā nepārsniedz noteiktos ierobežojumus:

Piegādes kompānija Izmērs Svars Atrašanās vietas
Omniva pakomāts 39 x 38 x 64 cm 30 kg KARTE
Circle K 38 x 38 x 58 cm 10 kg KARTE
Latvijas Pasts
Nodaļa
38 x 38 x 58 cm  20 kg KARTE
Latvijas Pasts pakomāts 38 x 38 x 58 cm 31.5 kg KARTE

Pakalpojuma izmaksas 3.50 €.

Preču piegāde uz mājām

Ja esat izvēlējies preču piegādi uz mājām, jūsu pasūtījumu piegādāsim 1-3 darba dienu laikā, ja vien izvēlētajai precei nav norādīts cits piegādes laiks. Kurjeri piegādā pasūtījumus pa iepriekš izplānotu maršrutu, tāpēc nav iespējams izvēlēties precīzu piegādes laiku. Jūs varat izvēlēties tikai vēlamo piegādes laika intervālu.

Svarīgi! Dažām precēm ir nestandarta piegādes laiks. Precīzs piegādes laiks ir norādīts mājaslapā.

Preču piegāde tiek nodrošināta darba dienās no 8:00 līdz 18:00.

Ja esat pasūtījis vairākas preces, tās var tikt piegādātas atsevišķos sūtījumos, jo tās tiks vestas no dažādām noliktāvām. Papildu maksa par to netiek iekasēta.

Izmaksas piegādei uz mājām

Pasūtījuma svars līdz 5 kg*
Rīga 6.00 €
Latvija 10.00 €

* - Būtisku pārsniegumu gadījumā mūsu menedžeris ar jums sazināsies par piegādes iespējām un aktuālajiem izcenojumiem. 

Akcija “Bezmaksas piegāde”

Akcija “Bezmaksas piegāde” var tikt piešķirta atsevišķos gadījumos. Paziņojot par “Bezmaksas piegāde” kampaņu, tiek nodrošināti šai akcijai atbilstoši nosacījumi. Bezmaksas piegādi Jūs varat izmantot tikai noteiktajā akcijas laika periodā, kas ir norādīts paziņojumā par akcijas norisi.

Piegāde ārpus Latvijas

Piegādei ārpus Latvijas lūdzu izvēlieties saņemšanu veikalā un komentāros norādiet, ka jums nepieciešama piegāde. Mūsu menedžeris nosūtīs priekšapmaksas rēķinu ar precīzām piegādes izmaksām. 
Mēs piedāvājam piegādi uz preču izsniegšanas punktiem Lietuvā (Omniva, LP) un Igaunijā (Omniva) (no 7€), kā arī kurjeru piegādes visā pasaulē (no 10€ Baltijā, no 20€ Eiropā).
Lūdzu, ņemiet vērā, ka, veicot pasūtījumus ārpus Eiropas Savienības, saņēmējs ir atbildīgs par jebkādām papildu maksām, piemēram, nodokļiem.

Ja neesat atraduši atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem, lūdzu, sazinieties ar mums, zvanot uz: +371 28004494 vai rakstot: [email protected].