Šī vietne izmanto sīkdatnes (cookies). Sīkdatnes var tikt izmantotas mārketinga nolūkos, statistikas nolūkos un pakalpojumu personalizēšanai, atbilstoši lietotāja individuālajām vajadzībām. Jūs varat mainīt sīkdatņu apstrādes iestatījumus savā izvēlētajā programmā. Šīs vietnes izmantošana, nemainot sīkdatņu iestatījumus, nozīmē, ka tie tiks saglabāti atmiņā.
Sākumlapa Apmaksas veidi

Apmaksas veidi

Par apmaksas veidiem

Apmaksa ar skaidru naudu vai ar bankas karti

Apmaksu ar skaidru naudu vai ar bankas karti varat izvēlēties, saņemot preci veikalā.


VISA, MasterCard, Maestro maksājumu kartes

Veicot priekšapmaksu, Jūs varat izmantot debeta un kredītkartes VISA, MasterCard, Maestro, ja esat aktivizējuši iespēju drošiem pirkumiem internetā. To ir iespējams aktivizēt savā internetbankā.
Kad ir ievadīta kartes īpašnieka informācija, kartes numurs, derīguma termiņš un CVV, maksājums ir jāapstiprina ar internetbanku (atbilstoši Eiropas Savienības PSD2 regulai) un pasūtījuma summa tiks ieturēta no Jūsu kartes konta.


Ar bankas pārskaitījumu

Bankas pārskaitījumu var veikt uz priekšapmaksas rēķinā norādīto bankas kontu. Lūdzu, ievadiet savu pasūtījuma numuru paskaidrojuma laukā, lai nodrošinātu, ka Jūsu pasūtījums tiek apstrādāts pēc iespējas ātrāk. Rēķinu atradīsiet savā e-pastā pēc pasūtījuma apstrādes.


Ja neesat atraduši atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem, lūdzu, sazinieties ar mums, zvanot uz: +371 28004494 vai rakstot: [email protected].