Sākumlapa Mārketinga piekrišana

Mārketinga piekrišana

Ar Jūsu piekrišanu pa e-pastu, ar SMS, zvanot uz Jūsu norādīto tālruņa numuru, sniegsim Jums mārketinga paziņojumus, lai Jūs uzzinātu mūsu jaunumus un varētu iepazīties ar mūsu produktiem un tos atrast.

Jūs jebkurā brīdī varat atteikties no tiešā mārketinga paziņojumiem, kurus sūta e.twinauto.lv. To varat izdarīt sazinoties pa e-pastu: [email protected] vai izmantojot atsaukšanas saiti paziņojumā, kas nosūtīts Jums pa e-pastu, vai sarunas ar mūsu darbinieku laikā. Atsakoties no tiešā mārketinga paziņojumiem, mēs atjaunosim Jūsu personas datu apstrādes iestatījumus, lai tiešā mārketinga paziņojumi Jums vairs netiktu sniegti.

Lūdzam pievērst uzmanību, ka interneta veikals e.twinauto.lv ir vienots dažādu savstarpēji saistītu pakalpojumu tīkls, tāpēc mūsu sistēmās apstrādājamo personas datu atjaunošana var ilgt vairākas dienas. Līdz ar to kādu laiku, kamēr Jūsu pieprasījums par mārketinga paziņojumu atteikšanos tiks izpildīts, Jūs varat saņemt minētos paziņojumus. Atsakoties no tiešā mārketinga paziņojumiem, turpināsim Jums sniegt informāciju par Jūsu pasūtītajiem pakalpojumiem (piemēram, jaunāko informāciju par pasūtījumu).

Vairāk informācijas atradīsiet sadaļā Privātuma politika

Ja neesat atraduši atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem, lūdzu, sazinieties ar mums, zvanot uz: +371 28004494 vai rakstot: [email protected].