Kā pasūtīt? - E-veikals
0.00
Reģistrēties

Kā pasūtīt?

KĀ PASŪTĪT PRECES TWIN AUTO?

 1. MĀJAS LAPA - ērtākais veids pasūtījuma veikšanai
 2. E-PASTS - sūtiet savu pieprasījumu izmantojot formu twinauto.lv un mūsu menedžeris apstrādās Jūsu pasūtījumu
 3. TELEFONS - zvaniet mums pa tālruni 200 333 83 vai 200 444 94 un mēs pieņemsim Jūsu pasūtījumu

Lai nerastos pārpratumi iesakām pasūtījumu noformēt mājas lapā.

APMAKSAS VEIDI:

 1. SKAIDRA NAUDA - Jūs varat norēķināties skaidrā naudā, saņemot preci veikalā;
 2. PĀRSKAITĪJUMS - pēc rēķina saņemšanas Jūs varat veikt pārskaitījumu uz mūsu bankas kontu;
 3. NORĒĶINU KARTE - Jūs varat veikt maksājumu ar Visa, Maestro, MasterCard vai American Express, saņemot preci veikalā.

ATTEIKUMA TIESĪBAS

 1. Slēdzot distances līgumu, t.i. veicot pirkumu interneta veikalā e.twinauto.lv, Jūs varat izmantot atteikuma tiesības un vienpusēji atkāpties no līguma 14 kalendāro dienu laikā no preces saņemšanas dienas.
 2. Jums ir tiesības atteikuma tiesību izmantošanas laikā izmēģināt attiecīgo preci, lai pārliecinātos, vai tā atbilst Jūsu vajadzībām un vēlmēm. Atcerieties! Atteikuma tiesību izmantošanas termiņā Jums ir tiesības preci lietot tiktāl ciktāl tas nepieciešams preces pārbaudei (tikpat lielā mērā, cik to varētu izdarīt pirms preces iegādes parastajā veikalā).
 3. Izmantojot atteikuma tiesības, Jūs esat atbildīgs par preces lietošanu, kas pārsniedz preces pārbaudes nolūkam paredzēto, par tādu preces lietošanu atteikuma tiesību izmantošanas termiņā, kas nav savienojama ar labas ticības principu, kā arī par preces vērtības, kvalitātes un drošuma samazināšanos.
 4. Gadījumos, kad vēlaties izmantot savas atteikuma tiesības, jāaizpilda atteikuma veidlapa, kas pieejama šeit: Atteikuma veidlapa un jānogādā tā Ropažu ielā 59, Rīgā ierodoties personīgi darba laikā vai nosūtot pa pastu.
 5. Jūsu pienākums ir 14 dienu laikā no atteikuma veidlapas nosūtīšanas atgriezt preci pārdevējam.
 6. Ja Jūs izmantojat atteikuma tiesības un tas nav saistīts ar attiecīgās preces vai pakalpojuma neatbilstību līguma noteikumiem, tad Jūsu pienākums ir segt izmaksas, kas saistītas ar preces nosūtīšanu atpakaļ.
 7. Ja Jūs izmantojiet atteikuma tiesības, interneta veikalam e.twinauto.lv ir pienākums iespējami agrāk, bet ne vēlāk kā 14 kalendāro dienu laikā no dienas, kad Jūs esat nosūtījis rakstisku atteikumu, atmaksāt Jums visas Jūsu veiktās iemaksas. Interneta veikals e.twinauto.lv atmaksā naudu tikai uz atteikuma veidlapā norādīto bankas kontu.

Brīdī, kad saņemiet preci, lūdzu pārliecinieties vai tā atbilst pasūtītajai – ražotājs, modelis, izmērs, krāsa un citi svarīgi parametri. Ja preces saņemšanas veids Jums ir izvēlēts ar kurjeru, lai izvairītos no pārpratumiem, pamanot uzskatāmus bojājumus iepakojumam, lūdzam jautāt kurjeram tos piefiksēt preces piegādes pavadveidlapā. Šāda darbība palīdzēs noteikt to, vai prece bojāta piegādes laikā! Ja precei ir bojāts iepakojums vai tā liekas aizdomīga, Jums ir tiesības preci nepieņemt jau piegādes brīdī. Atcerieties, izsūtot preci atpakaļ Jums jānodrošina tās iepakojums tāds, lai transportējot precei nevarētu rasties bojājums. Lai, izvairītos no pārpratumiemiem, mēs iesakam preci nosūtot atpakaļ arī apdrošināt, pretējā gadījumā par preces boajājumiem atbildību uzņemieties Jūs.

Drošības kods