Piegādes laiks: 1 darba diena(s)

Daļas numurs 13.0460-7169.2
Ražotājs ATE 
EAN numuri 4006633105781
62,70 €t.sk. PVN
51,82 €izņemot PVN
Platums 139,5 mm
Augstums 67,8 mm
Biezums 17,3 mm
Nodiluma devējs sag. nodiluma brīdinājuma indikatoram
Nodiluma devējs bez nodiluma devēja
Bremžu sistēma ATE
Pārb. vērt. E1 90R-02A0525/0501
MAPP kods pieejams
Rekomendējamo piederumu artikula numurs 24.8190-0028.2
Rekomendējamo piederumu artikula numurs 24.8190-0231.2
Rekomendējamo piederumu artikula numurs 24.8190-0265.2
Rekomendējamo piederumu artikula numurs 24.8190-0269.2
Rekomendējamo piederumu artikula numurs 24.8190-0274.2
Rekomendējamo piederumu artikula numurs 24.8190-0275.2
Rekomendējamo piederumu artikula numurs 24.8190-0279.2
Rekomendējamo piederumu artikula numurs 24.8190-0285.2
Rekomendējamo piederumu artikula numurs 24.8190-0290.2
Ievērot izmērus

OEM numuri Oriģinālā aprīkojuma ražotājs